Na leczenie mojego synka AZS

Na leczenie mojego synka AZS

Organizator: Paulina Antczak
25 zł Potrzebna kwota: 10 000 zł
1%
1 wspierający

Witam jestem mamą pół tora rocznego synka wiktorka Góralczyk który urodził się 08.01.2019 w matce polce w Łodzi. Synek urodził się z wrodzonymi wadami.

Zbieramy na leczenie mojego synka na AZS. Synek przez tą chorobę stracił 55cm jelita grubego, zostało 25cm jelita grubego. Przeszedł 2 zabiegi. 3 by już nie przeżył..

Synek nie może być za szczepiony ponieważ szczepionka została wyprowadzana na jajko kurze dopóki nie bd wiedzieć. Ze synek nie ma alergi. Na jajko kurze.. Synek jest nie spokojny po tym wszystko go swędzi mascie, leki, i mleka specjalne nie pomagają nam walce., moje środki nie starczaja na pokrycie kosztów leczenia. Tylko jedna klinika się tym zajmuje Warszawa.. Proszę pomóżcie mi uratować życie mojego synka który jest chory od urodzenia to nic nie kosztuje ratowanie małego chłopca z góry dziękuję. Proszę w placajcie cegielke tylko tak mozemy uratowac zycie mojego synka.

Synek musi być nawet wyciągu dnia kilka krotnie kompany..

Proszę pomóżcie mi uratować życie nie dopuszczajmy żeby ta choroba zniszczyla mu dzieciństwo.. Jest moim jednym skarbem.. Nie mogę go stracić. U nas jest choroba hirschsprunga. Synek nie może stracić całe jelito grube które ma 25cm.. Musimy go ratować jest moim całym światem bez niego nie bd mogła żyć... Proszę was udostępniaj znajomym i rodzinnie z góry dziękuję.. Proszę pomóż mi


lub

Brak komentarzy

Wpłaty: 1

Gosc - awatar
Joanna Żmuda
25

Uzbieraj.pl używa pliki cookies. Dowiedz się więcej