Jak to działa?

Jak założyć zbiórkę na Uzbieraj.pl

Uzbieraj.pl to platforma do zakładania zbiórek. Działamy całkowicie za darmo. Nie pobieramy prowizji od wpłat oraz wypłat. Z nami w łatwy i bezpieczny sposób zbierzez pieniądze na dowolny cel np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich lub rodziny w trudych chwilach, realizację biznesu... - to tylko przykłady Twój cel może być dowolny.

Krok 1

Zbiórkę na Uzbieraj.pl przygotujesz samodzielnie w dosłownie chwilę. Nie przejmuj się proces tworzenie nowej zbiórki jest banalnie prosty i jest ograniczony do minimum.

Krok 2

Dla swoje zbiórki ustalasz kwotę jaką chcesz zebrać, tytuł i opis. Dodajesz zdjęcie związane z celem Twojej zbiórki i GOTOWE.

Krok 3

Od teraz wszystkie osoby które odwiedzą Twoją zbiórkę mogą w szybki i bezpieczny sposób wpłacić na nią pieniądze za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych, przelewów tradycyjnych a nawet na poczcie. Wpłaty księgują się natychmiast.

Krok 4

Najważniejszym elementem prowadzenia zbiórki jest jej promowanie. Udostępnij zbiórkę gdzie tylko możesz (np. w miediach społecznościowych), poproś również o to znajomych - czym więcej osób zobaczy Twoją zbiórkę tym większe prawdopodobieństwo, że dokonają na nią wpłaty bądź również ją udostępnią aby Ci pomóc. Ważnym aspektem zbiórki są też pierwsze wpłaty które podnoszą wiarygodność zbiórki. Darczyńca wchodząc na Twoją zbiórkę i wiedzą, że ktoś już dokonał na nią wpłaty dużo chętniej sam jej dokona! Poproś znajomych aby dokonali pierwszych wpłat, sam również możesz jej dokonać.

Opłaty

Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji. Zbierasz całkowicie za darmo.

Uzbieraj.pl używa pliki cookies. Dowiedz się więcej